Майстер-клас з пісочної терапії

Дата: 13.02.2018 08:54

Фото без опису

В дитячому садочку  «Оленка» відбувся майстер-клас з пісочної терапії, який підготувала та провела вихователь Іванченко Є.В.

На цей захід були запрошені також батьки нашого закладу. Вихователь ознайомила присутніх з кінетичним піском, який ще називають «живим» піском. Педагоги та гості мали можливість провести різні дійства з цією речовиною. Батьки, навіть, дізнались, як виготовити такий пісок в домашніх умовах. В кінці майстер-класу присутні обмінялись думками щодо плюсів використання кінетичного піску в розвитку   творчих здібностей  дітей.

Л.Міщенко, завідувач КДНЗ