Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

День спонтанного прояву доброти

17 лютого - День спонтанного прояву доброти - це міжнародне свято, яке прийнято святкувати усіма народами.

Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

    Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих.

    Залишатися добрим - це не слабкість, це велика сила, яка допомагає вижити, залишитися людиною і зберегти в собі найкращі і потрібні якості характеру.

    На жаль, не всі з наших людей здатні на безкорисливу допомогу іншому. Комусь заважає втома, хтось через справи не помічає того, що відбувається навколо, а інший просто байдуже проходить повз людини, яка потребує допомоги.

    У День спонтанної доброти працівники соціальної сфери просять всіх озирнутися навколо і почати помічати інших людей, які потребують нашої допомоги, підтримки, добрих слів і приємних вчинків.

     Кажуть, що людина щаслива, коли не тільки отримує, але і віддає. Це дійсно так, кожному з нас потрібно відчувати себе корисним і потрібним суспільству, друзям, родині, а не тільки собі! Так чому б не почати творити добро саме в День спонтанного прояву доброти?

     Робіть добрі справи і вчинки, звертайте увагу на громадян/сім’ї, які поряд з вами, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги і підтримки, не залишайтесь байдужими до чужої біди.  

     Інформацію про нужденних людей, які мешкають на території громади можете передати до КУ «Центр соціальних послуг» за тел. 2-11-54.

Центр соціальних послуг

 « повернутися до списку новин