Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні складно уявити розвиток сучасного світу без інформаційних технологій. Завдяки достовірній, об’єктивній і якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, скорочується відстань між містами, налагоджується комунікація  між людьми.

Ми навіть не замислюємося, скільки людей працює в цій галузі, щоб кожен день і круглий рік ми без проблем могли користуватися мобільними телефонами, слухати музику по радіо, дивитися улюблений серіал по телевізору, балакати по телефону, дізнаватися всі новини і листуватися з друзями в інтернеті, отримувати газети і журнали... І це завдяки вашій складній і відповідальній роботі.

Бажаю всім працівникам радіомовлення, телебачення і галузей зв’язку здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у роботі, втілення в життя надій і намічених планів!

Поздоровляєм всіх зв'язківців,
Монтерів також та радистів,
І листонош ми всіх вітаєм,
І телебачення не забуваєм!
Живіть красиво та багато,
Щоб ломилась Ваша хата,
Від багатства та добра,
Щастя, радості й тепла!!!

Зі святом!

З повагою,  селищний голова    П.М.Кіяшко