Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Візит представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Кам’янко-дніпровського району.

2 червня 2016 року Веселівську селищну територіальну громаду у рамках робочої зустрічі відвідали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Кам’янко-дніпровського району.

Нарада пройшла в залі засідань Веселівської селищної ради після короткої екскурсії по нашій громаді.

В ході зустрічі розглядались питання функціонування Веселівської громади. Під час зустрічі за круглим столом, селищний голова Кіяшко П. М., висловив свій погляд на особливості та проблеми реформування адміністративно – територіального устрою на території Веселівської ОТГ .

 

 

Зі своїми докладами та презентаціями виступили представники виконавчого апарату Веселівської селищної ради, які стисло проінформували про основні напрямки своєї діяльності.

Після доповідей розпочалося активне обговорення. Основні питання, які задавали учасники наради, це порівняльна фінансова спроможність громади до об’єднання та після, наявні джерела наповнення бюджету та умови утримання і фінансування закладів освіти та соціально-культурної сфери. Жодне з обговорених питань не залишилося без відповіді. Після плідної дискусії в форматі круглого столу, підводячи

підсумки, голова селищної ради Кіяшко П.М. подякував всім присутнім за участь в нараді та висловив сподівання, що якісна співпраця між громадами буде основним поштовхом для сталого і перспективного розвитку регіонів України. 

 

 

 « повернутися до списку новин