Семінар, організований в рамках співробітництва з Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Дата: 18.12.2017 08:49

Фото без опису

За сучасних умов реформування освіти в Україні виняткового значення набуває система методичної роботи, головною метою якої є не лише надання реальної, ділової допомоги педагогічним працівникам у розвитку їхньої майстерності, а й активізація творчого потенціалу кожного вчителя .

14 грудня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» викладачем кафедри андрагогіки КЗ «ЗОІППО» ЗОР Науменко Миколою Павловичем був проведений  семінар для керівників навчальних закладів та педагогічних працівників нашої громади з теми «Андрагогічні підходи щодо розвитку конкуретноспроможності педагогічного працівника  в умовах соціальноекономічних змін».  Педагоги обговорили нагальні питання та інновації сучасної освіти. На 2018 рік, в рамках угоди між Веселівською селищною радою та КЗ «ЗОІППО» ЗОР, заплановано   проведення навчальних тренінгів з вищезазначеної теми.