Екскурсія до пожежної частини.

Дата: 24.11.2017 08:49

В рамках проведення «Місячника безпеки життєдіяльності» в листопаді вихованці  гуртка  ПКЗ  «БДЮТ»   «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів»  відвідали  пожежно-рятувальну частину .

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.  Рятувальники  пожежної  частини розповіли, як оперативно-рятувальний   загін  реагує  на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Учні фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись і приміряти костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює  техніка, відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі  рятувальники   звернули увагу вихованців  на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити  учнів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Таке спілкування з пожежниками-рятувальниками в неформальній обстановці дозволили дітям отримати нові, більш ґрунтовні знання про правила запобігання пожежам та поведінки при виникненні надзвичайної ситуації.

Дякуємо співробітникам пожежної частини  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.

Директор  ПКЗ  «БДЮТ»    Дубіна Л.К.