Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Фонтан –прикраса селища

Кілька років тому в центрі селища було побудовано фонтан, який став прикрасою Веселого, а  також місцем  літнього відпочинку мешканців селища та гостей. Навколо облаштована територія, встановлено лавки, посаджено дерева.

               Але ставлення відпочиваючих до цього місця відпочинку вражає - лавки щоразу перекидають, урни погнули,  а сам басейн фонтану постійно засмічується різним сміттям та  камінням. Діти купаються там, мабуть батьки не пояснили їм, що це не місце для купання (біля фонтану  встановлено інформаційний щит – купатися забороно). Де - які дорослі (особливо молоді люди у вечірній час)  також дозволяють собі «поплавати»  в басейні фонтану і навіть випрати там речі.

               В результаті вода  швидко забруднюється і стає осередком для розмноження небезпечної органіки. Фонтан доводиться не просто ретельно мити, а чистити з допомогою лопат та відер.

               Шановні мешканці та гості селища! Зона відпочинку «Фонтан» побудована і облаштована для вашого комфортного відпочинку. Ставтесь, до неї бережливо, і тоді вона ще багато років радуватиме  нас своїм затишком!

               Шановні батьки поясніть, будь ласка своїм дітям, що купання в фонтані  заборонено, небезпечно,  може стати причиною травмування.

 « повернутися до списку новин