Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

В КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» триває тиждень початкових класів.

30.11 учні 2 класу брали участь у мовознавчому турнірі «Мовні перлини для кожної дитини», який провела вчитель Савчук С.Г.  Під час турніру діти взяли участь у різноманітних конкурсах, застосовуючи свої знання з української мови, а саме: «Швидкісний експрес», «Склади слово», «Десь звук заблукав», «Голоси тварин», «Згадай слово» «Буквена математика», «Допиши віршика».

 Всі діти показали чудові знання з мови та запам’ятали, що справжня людина виростає саме з любові до рідної мови та культури. Отже, користуйтесь рідною мовою, плекайте, шануйте цей найдорожчий скарб!

Бібліотекар Кляндіна Т.М. підготувала для всіх учнів виставку новинок дитячої літератури.                  

01.12 серед учнів 1 класу відбувся «Математичний КВК», який провела Зюзіна О.С. Захід розпочався з представлення команд. Учні вирушили в захоплюючу подорож до країни математики. Разом з казковими героями діти долали багато перешкод, використовуючи свої знання.  Найбільше сподобалась маленьким учасникам гра «Математичний футбол» та рухлива фізкультхвилинка. У результаті змагань перемогла дружба. Усі діти залишились задоволеними і отримали солодкі призи.

Тиждень початкових класів завершився. Позаду багато насичених та цікавих днів. На урочистій лінійці були підведені підсумки творчості дітей. Найактивніші учасники були нагороджені почесними грамотами. Але на цьому позакласне шкільне життя малят не закінчується. Попереду підготовка до новорічних свят. Бажаємо всім успіхів, творчості, натхнення та креативності.

                                                 Вчителі початкових класів

 « повернутися до списку новин