Участь КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2» у IX Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Дата: 21.12.2017 08:48

Фото без опису

15 грудня 2017 року на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбулося урочисте нагородження переможців та учасників IX Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

За результатами зазначеного конкурсу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2» нагороджено Дипломом Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.   Фото без опису

Вітаємо творчий колектив з визначною подією. Бажаємо і надалі не зупинятися на досягнутому, активно впроваджувати сучасні освітні технології у навчанні та вихованні підростаючого покоління.