Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні адвокати Веселівщини!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!


Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.
 

 

 

 

 

 

Його величність Закон вашими устами і діями повинен захистити демократичні права громадян, забезпечити їм використання свобод, гарантованих Конституцією України. Саме він, а не амбіції чиновників або мінливі політичні вітри повинні бути дороговказом на професійному шляху, який ви обрали.


Бажаю вам, шановні адвокати, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і стійкості, вірності ідеалам правди.


Нехай зігрівають ваше серце людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність і рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку української держави.
Від усієї душі бажаю вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров'я, душевного тепла і родинного затишку.

З повагою,

селищний голова Петро Кіяшко
 « повернутися до списку новин