Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Дата: 01.12.2016 08:46

Фото без описуВід імені депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури!

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави.

Від Вас, Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Фото без описуВід щирого серця бажаю Вам творчих успіхів, витримки, сил та наснаги у професійній діяльності, непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень!

Щастя, міцного здоров’я і благополуччя Вам та Вашим родинам. Хай любов рідних зігріває Ваше серце і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

З повагою, селищний голова

Петро Кіяшко