Увага! З 17 червня 2016 року тимчасово припинено курсування внутрішньоселищного автобусу.

Дата: 21.06.2016 08:46

Веселівська селищна рада доводить до відома мешканців селища, що у зв’язку з завершенням учбового року  та використанням громадянами приватного транспорту (велосипеди та інший) для пересування в межах селища, різко зменшилася кількість пасажирів на внітрішньоселищному маршруті автобусу. На даний час послугами маршрутного автобусу користується 6 пасажирів на рейс, а витрати на утримання автобусу (паливно-мастильні матеріали, ремонт, оплата праці) завеликі. Виходячи з економічної доцільності прийнято рішення про тимчасове припинення курсування  внутрішньоселищного автобусу  до 1 вересня.

Веселівська селищна рада