Запорізькі оперативники ДФС вилучили у підприємця 123 тис. доларів США

Дата: 18.02.2016 08:44

Оперативні співробітники фіскальної служби Запорізької області на підставі ухвали суду провели обшук в офісному приміщенні та місцем проживання одного з підприємців міста. Обшук проведено у рамках розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України).

У ході обшуку податкові міліціонери виявили та вилучили готівкою понад 123 тис. доларів США, 4 тис. євро, 93 тис. російських рублів, а також фінансово-бухгалтерську документацію.

Наразі тривають слідчо-оперативні заходи.

Головне управління ДФС у Запорізькій області