До Дня захисту дітей працівники КУ «Центр соціальних послуг» влаштували свято для дітлахів

Дата: 08.06.2017 08:42

Щороку в перший день літа відзначається велике свято – Міжнародний день захисту дітей.

Фото без опису

Цього дня у всіх школах та дитячих установах відбуваються святкові заходи. Дітям показують фільми, влаштовують конкурси, фестивалі. Всюди лунає музика, дитячий сміх, вручають подарунки.

Цей день – це не тільки веселощі, сміх, пісні та розваги, але й можливість для дорослих голосно заявити про своє бажання і зробити щось хороше для тих дітей, яких потрібно захищати. Подарунки, сюрпризи, екскурсії в музеї, дитячі театри, цирк, зоопарк; зустрічі з артистами, співаками та музикантами у цей день здатні відвернути дитину від сумних думок, хоча б ненадовго зігріти її душу, відсунути відчуття непотрібності на цьому світі.

Відділом соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Комунальної установи «Центр соціальних послуг» було проведено ряд заходів до цього свята.

1 червня День захисту дітей зібрав на свято учнів КЗ «Веселівська ЗОШ №2». Фахівцями відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» було організовано веселе та гучне свято. Діти змогли взяти участь у вікторині «Збери ромашку», подивитися яскраве слайд-шоу та отримати солодкі подарунки.

Того дня актова зала школи немов сяяла дитячими посмішками та радістю. Емоції іскрили, наче салют!

Діти – це наше щастя! В них – наше майбутнє! Пам'ятайте про це!