Екскурсія до служби МНС для учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

В рамках «Тижня безпеки» учні 3,4, 6 та 7-го класів  відвідали нашу службу МНС. Метою екскурсії було знайомство з правилами пожежної безпеки та роботою працівників служби порятунку, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення.

Під час екскурсії діти оглянули приміщення, де знаходяться працівники, спеціальний одяг, в якому гасять пожежі, побачили, як вони приступають до роботи в разі виклику   на місце аварії. У ході екскурсії школярам нагадали про те, що сірники - не іграшка , і що при неправильному поводженні з вогнем наслідки можуть бути дуже серйозними.

Учні подякували за таку цікаву екскурсію та повернулися до школи з почуттям поваги та гордості до праці пожежника-рятівника, а головне кожен ще раз переконався: «Вогонь – це небезпечно».

О.Лісовенко, педагог-організатор