Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізькі податківці легалізували працю 180 громадян

     За перший місяць 2016 року співробітники фіскальної служби Запорізької області легалізували працю 180 громадян, які не мали належного оформлення. Їм виплачено 830 тисяч гривень офіційного доходу, з якого до бюджету додатково надійшло 74 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Як наголосив начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін, сьогодні відомство спрямовує максимум зусиль на детінізацію доходів громадян та упередження порушень у сфері зайнятості населення, у тому числі виплати "конвертних" зарплат.

– На факти приховування заробітних плат від оподаткування та нелегальну працю ми реагуємо жорстко. Коли бюджет і соціальні фонди недоотримують відповідних сум податків, а люди, з якими розраховуються "конвертами", –  соціально незахищені, це – неприпустимо. Тим паче, що сьогодні зміни у податковій системі дають реальну можливість істотно знизити податкове навантаження на фонд оплати праці. Це мають усвідомлювати роботодавці, – зауважив Олексій Кавилін.

Також за січень цього року фахівці ГУ ДФС регіону провели 19 перевірок фінансово-господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з питань дотримання вимог податкового законодавства під час виплати доходів громадянам.

У результаті порушникам було нараховано 290 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб з урахуванням штрафних санкцій та 461 тисячу гривень єдиного соціального внеску.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області« повернутися до списку новин