Місячник безпеки життєдіяльності.

Дата: 24.11.2017 08:37

Фото без опису

З  01 листопада по 28 листопада в ПКЗ  «БДЮТ» проходить  Місячник безпеки життєдіяльності.  Активну участь в заходах Місячника взяли  діти гуртка  «Юний журналіст» та  гуртка «Ляльковий театр «Мрія».

У рамках проведення  Місячника безпеки  вихованці молодшої групи «Лялькового »  гуртка  виступили перед учнями 2-го класу «Веселівської ЗОШ №2» з казковою виставою «Лис - Огнехвостик».  Діти старшої групи «Лялькового театру «Мрія»  показали учням  школи  лялькову виставу «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати». До  цієї вистави діти готувались ретельно: самостійно малювали декорації, виготовляли ляльки. А під час вистави  казкові герої  весело спілкувалися з учнями, закріпляя знання з правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, під час користування електронагрівальними та газовими приладами, сірниками.

Під час практичного заняття  медична сестра  «Веселівської ЗОШ №2»  Акімова  Вікторія Петрівна розповіла  вихованцям  як  надавати  першу долікарську  допомогу  при травмах, переломах, опіках.

Учні гуртка «Юний  журналіст»  були активними учасниками вікторини знавців правил пожежної безпеки,  безпечної поведінки вдома.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності .

Директор  ПКЗ «БДЮТ»   Дубіна Л.К.