У Запорізькій області за отримання хабаря затримано посадовців районної податкової інспекції

Співробітники прокуратури Запорізької області, управління власної безпеки ГУ ДФС в Запорізькій області та УСБУ в Запорізькій області в ході спільного відпрацювання інформації встановили, що службові особи однієї з районних ДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області вимагали незаконну грошову винагороду від директора підприємства Запорізької області.

16 лютого 2016 року співробітники прокуратури Запорізької області провели спецоперацію за участю фахівців управління власної безпеки ГУ ДФС в Запорізькій області та УСБУ в Запорізькій області, в результаті якої затримали співробітників районної ДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області. Вони вимагали та отримали незаконну грошову винагороду у сумі 154 тис. грн. від директора одного з підприємств Запорізької області за непроведення перевірочних заходів відносно суб’єкта господарювання та послуг з мінімізації податкових зобов’язань.

Один із співробітників, яких було затримано, знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання ГУ Національної поліції України в Запорізькій області.

Наразі тривають слідчі дії. За фактом отримання хабара передбачено термін позбавлення волі від 10 до 12 років.

Нагадуємо, про факти корупційних чи протиправних дій з боку співробітників територіальних органів Державної фіскальної служби у Запорізькій області, можна повідомляти в управління власної безпеки Головного управління ДФС у Запорізькій області за номером: (061) 213-54-58 або на електронну адресу: uvb.dfs.zp@i.ua.

Головне управлянні ДФС у Запорізькій області