Комунальники розпочали підготовку до святкування ювілею селища та річниці утворення громади

Дата: 23.06.2017 08:33

Сьогодні вранці відбулась оперативна нарада для керівників комунальних підприємств та старост сіл громади за участю селищного голови Петра Кіяшка та його заступника з гуманітарних питань та соціальної політики Ілони Бабаніної.

Основним питанням, яке обговорювалось під час заходу, було святкування 205-ї річниці заснування селища та 2-ї річниці створення громади. Зокрема 9 вересня планується проведення урочистого параду, який пройде Центральною вулицею, та в якому участь візьмуть усі трудові колективи Веселівської ОТГ.

Крім того, під час наради селищний голови підняв актуальні питання боротьби з бур’янами та звернув увагу на поточні питання ведення господарства підпорядкованих підприємств.