Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Рейд щодо перевірки дотримання мешканцями приватних осель селища правил благоустрою.

      Минулої середи працівниками відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради  проведено рейд щодо перевірки  дотримання мешканцями приватних осель селища правил благоустрою. Особливу увагу було приділено порядку на придворових територіях, а саме -  недопущення розміщення на них будівельних матеріалів, складування сіна, соломи, накопичення сміття, розповсюдження бур’янів, особливо карантинних.

               В результаті  рейду складено протоколи на господарів приватних осель  за розміщення на придворовій території будівельних матеріалів та соломи. Їх запрошено на засідання адміністративної комісії  для  притягнення  до адміністративної відповідальності.

               Також, багатьох мешканців попереджено про адміністративну відповідальність, якщо вони не усунуть виявлені порушення  щодо благоустрою придворових територій.

  

               Шановні жителі населених пунктів Веселівської селищної територіальної громади!  Утримуйте свої придворові території, а також території, що знаходяться під домоволодінням, у належному стані, не наражайте себе на адміністративну відповідальність (штрафи від 17 грн.  до 1360 грн. максимально).

               Чисте селище – це наша спільна справа!

 « повернутися до списку новин