Освітянські вечорниці

Дата: 05.01.2018 08:28

Якщо ми навчатимемо сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо в дитини завтра.                 Конфуцій

4 січня напередодні Різдвяних свят відбулася чергова зустріч вчителів початкових (4-х) класів.   Вона проходила у вигляді методичного тренінгу "Освітянські вечорниці". Актуальна тема зустрічі: "Підвищення ефективності навчального процесу початкової освіти на засадах компетентнісного підходу відповідно до концептуальних засад нової української школи".     Вчителі нашого об'єднання розглянули важливі питання щодо впровадження Нової української школи: компетентнісний  підхід, інтегроване навчання та особливості мовно-літературної освітньої галузі, почули про новинки педагогічної преси. Під час тренінгу педагоги дізналися про навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в НУШ та навчилися практично створювати навчальне середовище в класі.  Методична робота гармонійно перемежовувалася   тренінговими формами: привітання, вироблення правил роботи в групі, очікування, робота в групах, рефлексія.  Питання вивчалися як теоретично - "Глечик знань", так і практично "Методичні вареники". Під час брейк - кави почули новорічний гороскоп на кожен знак зодіаку. На етапі рефлексії вчителі створили "дідух успіху" - символ добробуту, щастя, та любові.

Всім колегам району хочеться побажати:

Нехай Різдво у Вашу хату
Принесе Радості багато,
Розбудить приспані Надії,
Зерном і Щастям Вас засіє,
Зігріє сонцем та любов’ю
І подарує Вам Здоров’я!
З Різдвом Христовим!

Маю сподівання, що усім нам, учителям початкових класів, вистачить мудрості, терпіння, професійних знань, щоб переосмислити свій досвід і навчитися працювати по-новому. Є такий мудрий вислів «Раніше лідером була та людина, яка вміла цікаво розповідати.  Лідером у майбутньому буде та людина, яка вміє задавати питання». Тож вивчайте Держстандарт, обговорюйте,  дискутуйте і тоді у вас все вийде.  Бажаю вам натхнення та успіхів у новій справі.

Керівник методичного об'єднання   вчителів

4-х класів Можаєва Наталія Анатоліївна