Відбір претендента для призначення на посаду директора КЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Дата: 28.11.2017 08:23

Фото без опису

27 листопада  відбулося засідання комісії щодо відбору претендентів для призначення на посаду керівників навчальних закладів Веселівської селищної ради. На комісії розглядалось питання відбору директора КЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

На заміщення вакантної  посади  директора  вищезазначеного навчального закладу  подала заяву вчитель біології  КЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»      Очеретько Л.М.

На комісії було розглянуто основні матеріали, які характеризують рівень сформованості управлінських якостей педагога. Очеретько Л.М. представила на розгляд комісії Програму розвитку КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»,  в якій визначила пріоритетні напрямки діяльності педагогічного колективу щодо підвищення якості освіти учнів та створення сприятливих умов для навчання.

Одноголосно члени комісії рекомендували для погодження на черговому засіданні сесії Веселівської селищної ради кандидатуру Очеретько Л.М.  на посаду директора КЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Фото без опису         Фото без опису