Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Місячник безпеки у КЗ “Веселівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

Дата: 24.11.2017 08:21
Кількість переглядів: 587

Фото без опису

Місячник безпеки проводиться у нашій школі щорічно для того, щоб нагадати учням про правила поведінки в складних ситуаціях, про збереження свого здоров'я.

В рамках місячника було проведено навчальну евакуацію учнів з будівлі школи, відпрацьовувалися дії за сигналами оповіщення, проводилися тренування за правилами пожежної безпеки. У старших класах були організовані заняття з вивчення радіаційно-хімічних, дозиметричних приладів, тренування з надання першої медичної допомоги. Для першокласників було організовано свято «Посвята в пішоходи».

Учні початкових класів брали участь у вікторинах та театралізованих виставах за правилами дорожнього руху «Колобок на дорозі». Діти 5-6 класів відвідали пожежну частину. Особливо цікавими були виступи агітбригад з метою пропаганди безпечного та здорового способу життя. У кожному виступі звучали слова про те, що наше здоров'я та наша безпека залежить тільки від нас.

Лісовенко  О., педагог-організатор


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь