Місячник безпеки у КЗ “Веселівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

Дата: 24.11.2017 08:21

Фото без опису

Місячник безпеки проводиться у нашій школі щорічно для того, щоб нагадати учням про правила поведінки в складних ситуаціях, про збереження свого здоров'я.

В рамках місячника було проведено навчальну евакуацію учнів з будівлі школи, відпрацьовувалися дії за сигналами оповіщення, проводилися тренування за правилами пожежної безпеки. У старших класах були організовані заняття з вивчення радіаційно-хімічних, дозиметричних приладів, тренування з надання першої медичної допомоги. Для першокласників було організовано свято «Посвята в пішоходи».

Учні початкових класів брали участь у вікторинах та театралізованих виставах за правилами дорожнього руху «Колобок на дорозі». Діти 5-6 класів відвідали пожежну частину. Особливо цікавими були виступи агітбригад з метою пропаганди безпечного та здорового способу життя. У кожному виступі звучали слова про те, що наше здоров'я та наша безпека залежить тільки від нас.

Лісовенко  О., педагог-організатор