09.11.2016 на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 14 учнів 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади.

За рішенням журі районного етапу Конкурсу, переможцями стали:

• Тітова Діана, учениця 6 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»;
  • Шавлюк Анна, учениця 8 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради»;
  • Люта Дар’я, учениця 9 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»;
  • Щебликіна Валерія, учениця 10 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»;
  • Нестеренко Марія, учениця 10 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Веселівської селищної ради».

На ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2016/2017 н.р. навчальні заклади громади представлятимуть Тітова Діана, Шавлюк Анна, Нестеренко Марія.