У селищній бібліотеці підготували заходи до Дня перемоги

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов`ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги!

З нагоди цієї визначної дати працівники центральної селищної бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку «Дякуємо вам за Перемогу» та презентацію «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Крім того, усі бажаючі мають змогу ознайомитися зі сторінками біографій героїв Другої світової війни – мешканців селища Веселе, представлених в книзі «Не забуті» в електронному вигляді.