Дата: 21.12.2016 18:13

Фото без описуУ четвер, 22 грудня, о 09.00 год. у залі засідань селищної ради відбудеться пленарне засідання ХХІ позачергової сесії селищної ради 7 скликання.

У п’ятницю, 23 грудня, о 13.00 год. відбудеться ХХІІ чергова сесія, а о 15.30 – ХХІІІ позачергова сесія селищної ради 7 скликання.

пленарного засідання 21 позачергової сесії селищної ради 7 скликання

1. Про викладення Статуту Комунального підприємства «Омега» у новій редакції.
  2. Про спеціальну підготовку працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони  Веселівської селищної територіальної громади  на 2016 рік.
  3. Про внесення змін до рішень селищної ради від 17.08.2016 №2 «Про затвердження проектів» та від 27.07.2016 №2 «Про затвердження проектів».
  4. Про внесення змін до п. 2 рішення Веселівської селищної ради від 25.05.2016 року № 9 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік».
  5. Про внесення змін до Додатку № 3 до рішення  Веселівської селищної ради від 25.05.2016 року № 9 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік»

Проекти рішень можна завантажити тут