Підготовка обдарованих учнів громади щодо участі у фестивалі «Різдвяні піснеспіви» в м. Дубно Рівненської області
На базі КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 2» відбулася зустріч з супроводжуючими керівниками та батьками талановитих учнів освітніх закладів громади, які братимуть участь у фестивалі духовної пісні та різдвяних колядок «Різдвяні піснеспіви» в м. Дубно Рівненської області.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради Дундук О.С. ознайомила присутніх з Планом перебування делегації Веселівської ОТГ Запорізької області та інших делегацій: з Сідлецького повіту (Республіка Польща), з смт. Позездже (Республіка Польща) в Дубенському районі Рівненської області з 08.01. по 15 01.2018 року.
Підготовка учасників у вищезазначеному фестивалі триває з листопада 2017 року під керівництвом заступника з виховної роботи Нестеренко О.Г., вчителя української мови та літератури Слічної Л.Г., директора КУ «КМЦ» Плетіня Р.С.