Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Олімпійський тиждень у школі № 2

Традиційно на початку нового навчального року у школі № 2 було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами.

       

 Стартував «Олімпійський тиждень» з урочистого відкриття, де кожна команда представляла себе, як учасника та захищала свою емблему. Родзинкою стало проведення Дня здоров'я, де веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені. Особливо цікавою були зустрічі зі спортсменами нашої громади.

        До проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні 1-4 класів початкової школи. Їхні класні керівники організували для них змагання «Веселі старти».

            Ми ще раз переконались, що в нашій школі працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Р.Мірошник, вчитель фізвиховання

 « повернутися до списку новин