Дня Святого Миколая вся дітвора чекає з особливим нетерпінням

Дня Святого Миколая вся дітвора чекає з особливим нетерпінням, адже так хочеться   кожному, щоб Святитель приніс солодкий дарунок, здійснив мрію і подарував казку.

Розуміючи бажання малечі, дорослі теж намагаються влаштувати  все так, щоб Святий Миколай не обділив своєю увагою жодну дитину. Тому, вихователі КДНЗ  та працівники культури сіл: Мала Михайлівка та Озерне підготували та провели для малечі: веселе  дійство, ігри, танці, пісні за участю улюблених казкових героїв і самого  Святого Миколая. Святий Миколай, залюбки, як звичайний дідусь, грав з дітьми. Переконавшись, що серед них немає неслухів, він, подарував діткам казочку, новорічну ялинку, та ще й на своєму чарівному  візочку, доставив діткам солодкі подарунки, розмальовки та фломастери. Апогеєм  свята звичайно ж стала театралізована вистава на казочку «Зайчикова хатка». Веселий Клоун у цікавих конкурсах, забавах,  іграх, танцях- примусив всіх бігати і стрибати.

З хорошим піднесеним настроєм повернулися дітки додому.

Особлива подяка за виставу працівникам культури: Плохой О.К, Литвяк І.В., Ніколаевич Н.К., Яцик Н.І.,Пастушенко Ю.М., Косуліна С.С., Шалапай Ю.В., Мацак М.В.