Серед працівників дошкільних закладів громади обрано переможця конкурсу «Педагог року – 2017»

Дата: 03.05.2017 15:52

Конкурс професійної майстерності серед педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів нашого селища вже став традиційним. Фінальний етап конкурсу «Педагог року – 2017», який відбувся у дошкільному навчальному закладі № 2 «Світлячок», зібрав справжніх майстрів своєї справи, у чиїх серцях палає вогонь істинної любові до дітей, безкорисливості та творчого пошуку.

Оголошуючи конкурс, організатори ставили собі на меті виявити талановитих, творчих практичних психологів, які працюють за інноваційною системою та можуть поділитися з іншими цікавим досвідом. Саме такими і виявилися учасники змагання – представники трьох дошкільних навчальних закладів: Тітова Анастасія (практичний психолог КДНЗ № 1 «Оленка»), Пилипенко Наталія (практичний психолог КДНЗ № 2 «Світлячок»), Хохлова Галина (практичний психолог КДНЗ № 3 «Казка»).

Конкурс відбувся в два етапи: І етап (заочний) – члени журі розглядали та оцінювали надані матеріали, ІІ (основний) – учасники представляли заздалегідь підготовлену презентацію з досвіду роботи та творчі завдання, під час яких кожна з чарівних жінок могла довести, що саме вона є найкращим практичним психологом.

Виступи учасників оцінювало незалежне журі: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради, голова журі – Дундук О.С., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради – Нетребко І.А., методист відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради – Нелепа Н.В., завідувач дошкільного закладу «Орлятко» - Герега Н.В., завідувач дошкільного закладу № 4 «Струмок» – Бабаніна Д.І.

Теплу, атмосферу, позитивні емоції, гарного настрою учасницям конкурсу та їхнім групам підтримки дарували виступи маленьких артистів – вихованців дошкільного навчального закладу № 2 «Світлячок».

Кожна з учасниць конкурсу була по-своєму оригінальною і талановитою. У словах кожної відчувалася любов до обраної справи життя. Тому обрати кращу з кращих було дуже складно.

За підсумками семи конкурсних етапів («Візитна картка учасника», «Розминка», «Битва інновацій (презентація матеріалів роботи)», «Казковий вернісаж», «Емблема практичного психолога», «Гра з вболівальниками», «Справжня господиня») найголовніша перемога – титул «Педагог року - 2017» дістався лише одній з конкурсанток, практичному психологу КДНЗ № 3 «Казка» Хохловій Галині, інші учасниці не лишилися без привітань та слів подяки від журі, оскільки стали призерами і лауреатами цього конкурсу. Призером конкурсу «Педагог року – 2017» стала Пилипенко Наталія (КДНЗ № 2 «Світлячок») а Тітова Анастасія (практичний психолог КДНЗ № 1 «Оленка») отримали звання лауреат.

Учасники конкурсу «Педагог року – 2017» були нагороджені грамотами та цінними подарунками від селищної ради.

Ми пишаємось нашими учасниками конкурсу, бо вони плекають майбутнє. Ерудовані, прогресивні, комунікабельні та толерантні, вони присвятили своє життя найсвятішому на землі – Дитині. Щастя їм, здоров’я та творчості у благородній справі навчання та виховання дітей.