Рідна , калинова , щира і чудова – все це наша мова

21 лютого відзначається міжнародний день рідної мови. Мова – це найдорожче, найсвятіше, що кожен увібрав у серце разом з  бабусиною  казкою, те , що беремо у своє життя . Маємо безцінний дар : одну з наймилозвучніших, найбагатших і найкрасивіших мов світу, щедро напоєну теплими сонячними променями, срібними жайворонковими переливами  та солов’їними трелями, калиновим голосом сопілки. Маємо мову, зігріту душею , оспівану й озвучену серцем. Українська мова – це безмежний океан .

Дню рідної мови було присвячено  годину мовознавства « Рідна , калинова, щира і чудова – все це наша мова» , проведену в професійному аграрному  ліцеї спільно з селищною бібліотекою. Вели свято  Дмитро Коцевич та Каріна Микало , вбрані в українські костюми. Атмосферу свята створювали пісні та відеокліпи про українську мову. Багато прекрасних віршів про мову  звучало у чудовому виконанні учнів ліцею. Активно відповідали учасники заходу на питання мовознавчої вікторини, відгадували пантоміми, показували фразеологізми , продовжували прислів’я, , відгадували мовознавчі загадки – жарти тощо. Активні учасники отримали солодкі призи .  Даний захід  не тільки надав нову інформацію, а й показав знання учнів ліцею рідної української мови. То ж бережімо , шануймо , вивчаймо  цей безцінний скарб- рідну мову.