Заклади загальної середньої освіти Веселівської ОТГ здійснили вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу на 2018/2019 навчальний рік.

Дата: 22.02.2018 05:04

Фото без опису

З 05 по 11 лютого 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО)  ознайомилися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для  5 класу.

В період з 12 по 14 лютого вчителі ЗЗСО із переліку навчальної літератури здійснили безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, який було схвалено на засіданнях педагогічних рад шкіл.

Оформлені замовлення до 15 лютого 2018 року  були оприлюднені  на сайтах ЗЗСО та передані до відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради.

До 20 лютого 2018 року відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради було здійснено контроль щодо своєчасного надання замовлення всіма навчальними закладами та направлено узагальнену форму  результатів вибору підручників до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації   а також до Інституту модернізації змісту освіти.

Замовлення підручників для учнів 5 класу (Веселівська ОТГ)

(посилання)