Україна Відновлюється: Конференція в Берліні 2024

Ukraine Recovery Conference 2024, що відбулася в Берліні, зібрала близько 3000 делегатів з різних країн світу, серед яких політики, бізнесмени та високопосадовці. Головним питанням на порядку денному стало відновлення України та пошук нових партнерів.

12:29 15.06.2024

КОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Урядовців 10 європейських країн, приватні компанії, громадські та благодійні організації об’єднала Конференція з питань відновлення України – Ukraine Recovery Conference 2024. Її проведення ініціював Президент України Володимир Зеленський. До роботи URC2024 долучилися голова Запорізької ОДА Іван Федоров та секретарка Запорізької міської ради Регіна Харченко.

19:38 12.06.2024

✨ День захисту дітей 2024 у Веселівській громаді! 🌟

Веселівська громада святкувала один із найяскравіших днів року – День захисту дітей! 🎉 Давайте разом перенесемося в атмосферу радості, сміху та незабутніх емоцій, які подарувало це свято нашим маленьким мешканцям.

12:03 06.06.2024

У Веселівській громаді щиро привітали дітей із першим літнім днем – Днем захисту дітей.

Свято організували разом із освітянами, працівниками відділу освіти, молоді та спорту Веселівської громади. На захід завітали діти з Веселівської громади, які проживають у м. Запоріжжя. Ми дуже раді мати можливість бути разом і відчувати наш веселівський дух єднання та підтримки.

10:32 03.06.2024

Ми всі родом з дитинства.

У День захисту дітей бажаю всім нам, дорослим, брати приклад з дітей: бути відкритими, справжніми, відчувати світ душею, вірити в найкраще без потреби у підтвердженні, бути щасливими від того, що твої рідні поруч, отримувати задоволення від теплого сонячного дня, як сьогодні. А дітям бажаю щасливого дитинства, нехай збуваються ваші найсміливіші мрії, нехай з ваших облич не зникає усмішка.

17:07 01.06.2024