Веселівська об'єднана територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Поточні документи

Сторінка в розробці

Проекти рішень виконкому від 31.10.2017

ЧЕРГА ДЕННА

засідання виконавчого комітету

 

31 жовтня 2017 р.                                                смт.Веселе

 

1. Звіт про виконання Програми розвитку обдарованої молоді Веселівської  селищної територіальної громади на 2016-2019 роки

2.Про хід виконання Програми «Школа мистецтв «Країна мрій» на 2016-2020 роки

3.Про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня-студія «Модниця» на 2016-2020 роки

4. Про хід виконання Програми « Шкільна теплиця «Еколайн» на 2016-2020 роки

5. Про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня-студія «Стиль-Веселе» на 2016-2020 роки

6. Звіт про роботу комунального закладу  «Культурно-мистецький центр»

7. Про звіт щодо виконання бюджету Веселівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2017 року

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги

9. Про надання матеріальної допомоги на поховання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31 жовтня 2017р.                                                                                  №

 

Звіт про виконання Програми розвитку обдарованої молоді Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки

 

            Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу учнів територіальної громади, подальше функціонування і розвиток системи її пошуку, відбору, підтримки і стимулювання обдарованої молоді, виконавчий комітет Веселівської селищної ради

         ВИРІШИВ:

1. Звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради про виконання Програми розвитку обдарованої молоді Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки прийняти до відома (додаток).

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради  Дундук О.С.

 

 

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                 П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету 

Веселівської селищної ради                                                 В.Д. Грибко

 

Проект вносить:

 

Заступник селищного голови

з гуманітарних питань та соціальної

політики                                                                                  І.В. Бабаніна

 

 

Проект  погоджено:

Начальник юридичного відділу

апарату селищної ради                                                          Л.С. Долженко

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від ________ 2017р. № _________

 

 

Звіт про виконання Програми розвитку обдарованої молоді Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки

 

З метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку її таланту, духовно-емоційних і розумових здібностей, на виконання Указу Президента України рішенням 2 сесії 7 скликання від 23.12.2015 № 9 затверджено Програму розвитку обдарованої молоді Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки, яка забезпечує створення чіткої системи навчання і виховання з цієї проблеми.

У навчальних закладах діє мережа факультативів, де обдаровані діти поглиблюють знання з історії, російської мови, інформатики, кре­слення, фізики, основ економіки, фізкультури, географії, біології. Майже всі діти охоплені навчан­ням у спецкурсах, де виявляють свої здібності.

Результатом роботи навчальних закладів громади з обдарованими дітьми у 2016-2017 навчальному році є участь у обласних та Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та у різноманітних інтелектуальних конкурсах.

На виконання обласної Програми з обдарованою молоддю щорічно про­водяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін.

За останні 2 роки простежується динаміка росту учасників та переможців обласних олімпіад. Саме в них розкривається творчий потенціал школярів.

У 2015-2016 н.р. – учасників 22, переможців 10, у 2016-2017 році – 25 і 14 відповідно.

Найвищий рейтинг у ІІІ етапі олімпіад 2016-2017 року здобув навчальний заклад нового типу, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», де переможцями стали 12 учнів.

У цьому навчальному році 23 учні закладів освіти громади брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 10 базових дисциплін (хімія, англійська мова, українська мова та література, біологія, історія, російська мова та література, інформаційні технології, креслення, правознавство, трудове навчання). 14 учнів посіли призові місця, а саме:

 • 2 перших місця;
 • 7 других місць;
 • 5 третіх місць.

Шавлюк Анна та Щебликіна Валерія пройшли відбір на тренувальних зборах і захищали честь нашої громади  у ІУ Всеукраїнському етапі олімпіад з української мови та літератури і посіли ІІ і ІІІ місце відповідно.

Вагомі досягнення мають  наші учні у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у ІІ (обласному) етапі брали участь 9 учнів із 4 загальноосвітніх закладів громади, які зайняли 1 перше місце, 1 друге і 4 третіх.

В цьому році вперше за ініціативою селищного голови Кіяшка П.М,  було  започатковано свято вручення премії обдарованим учням та їх наставникам «Диво-дитина». На позачерговому  засіданні 27 сесії 7 скликання від 14.02.2017  депутати одноголосно підтримали та   прийняли рішення про щорічне проведення свята обдарованих та талановитих дітей і виділили на преміювання учнів, вчителів кошти в сумі 100 тис грн.

Робота позашкільників спрямована на забезпечення соціальної адаптації шляхом індивідуальних консультацій, тестування, анкетування з метою вияв­лення нахилів, здібностей учнів.

Матеріали про роботу з обдарованими дітьми широко висвітлюються на офіційному сайті Веселівської селищної територіальної громади та на сторінках районної газети «Колос».

З метою підвищення професійної майстерності з обдарованою молоддю учителі впроваджують сучасні технології. Особлива перевага надається інтерактивним методам навчання, особистісно зорієнтованого підходу.

Цього року вперше у період з 2 по 9 липня, з метою міжнародного співробітництва громад, молодіжних обмінів, оздоровлення та відпочинку обдарованих дітей загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади не тільки в межах України а й в рамках міжнародного співробітництва, відбулась поїздка до м. Варшава (Республіка Польща) організованої групи дітей у кількості 10 учнів та 2 супроводжуючих.

Поряд із досягненнями в організації роботи з обдарованими учнями є і ряд недоліків, а саме:

 • в навчальних закладах де предмети викладаються поглиблено - учні не приймають участь в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, або не підтверджують той рівень знань, який мали на районному етапі;
 • проблемою також є обмежене коло учнів, призові місця займають одні і ті ж самі діти (гімназія – Щебликіна Валерія, ЗОШ № 1 – Шавлюк Анна, ЗОШ № 2 – Нестренко Марія) це говорить про не системність роботи;
 •  відсутність системи ранньої і поетапної діагностики та своєчасного виявлення обдарованих дітей і молоді різних вікових категорій;
 • не повністю простежується підтвердження поглибленого вивчення предмета результативністю участі в інтелектуальних змаганнях різних рівнів;
 • несистемність у виборі та в супроводі здібних та обдарованих дітей при підготовці до контрольних робіт з базових дисциплін МАН і, як наслідок, відсутність вагомих результатів чи позитивної динаміки в напрямках природничо-математичних дисциплін: фізики, математики, хімії, географії, інформатики. 

 

1. Відділу освіти, молоді та спорту посилити контроль за станом організації роботи з обдарованою молоддю.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів громади:

2.1 посилити особисту відповідальність та відповідальність посадових осіб за станом організації роботи з обдарованою молоддю;

2.2 забезпечити постійний контроль за організацією роботи зі здібними і талановитими учнями;

2.3 посилити систему ранньої і поетапної діагностики та своєчасного виявлення обдарованих дітей і молоді різних вікових категорій;

        2.4 організувати проведення семінарів, курсів, науково-практичних    кон­ференцій, круглих столів, консультацій для учнів, учителів, батьків з проблем розвитку здібностей та задатків в учнівської молоді;

2.5 Проаналізувати       стан роботи з обдарованими дітьми, наслідки узагаль­нити на нараді директорів;

2.6 організувати відпочинок та оздоровлення обдарованих та здібних учнів - переможців обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, МАН.

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та

спорту   виконавчого комітету                                                      О.С.Дундук       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31 жовтня  2017р.                                                         №

Про хід виконання Програми «Школа мистецтв «Країна мрій» на 2016-2020 роки.

 

 

         Керуючись ст.32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію про хід виконання Програми, виконавий комітет Веселівської селищної ради 

В И Р І Ш И В :

 

  1. Затвердити звіт « Про хід виконання Програми «Школа мистецтв «Країна мрій» на 2016-2020 роки»

 

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Дундук О.С.

 

 

Голова виконавчого комітету                                             П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету 

Веселівської селищної ради                                                 В.Д. Грибко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31.10. 2017р.                                                                             № _______

 

Про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня – студія «Модниця» на 2016-2020 роки

 

            Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту» з метою створення умов для зростання самостійності закладів освіти щодо здійснення профорієнтаційної роботи, профільного, трудового та професійного навчання з метою забезпечення умов рівної доступності для населення територіальної громади сучасної повноцінної, якісної освіти та здійснення систематичного моніторингу стану вирішення ключових завдань розвитку освіти щодо визначення їх впливу на соціально-економічний розвиток громади,  виконавчий комітет Веселівської селищної ради

         ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня – студія «Модниця» на 2016-2020 роки» прийняти до відома (додаток).

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради  Дундук О.С.

 

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                 П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету 

Веселівської селищної ради                                                 В.Д. Грибко

 

Проект вносить:

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                      О.С. Дундук

 

 

Проект  погоджено:

Начальник юридичного відділу

апарату селищної ради                                                              Л.С. Долженко

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від ________ 2017р. № _________

 

 

Про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня – студія «Модниця» на 2016-2020 роки»

 

В рамках виконання Програми «Шкільна швейна майстерня-студія «Модниця» на 2016-2020 роки» у КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» з грудня 2016 року розпочала свою діяльність майстерня-студія «Модниця». Метою студії є: створення сприятливих умов щодо організації навчально-виховного процесу учнів школи, забезпечення діяльності швейної майстерні-студії у співпраці з громадою.

 Для досягнення мети реалізовано спільні справи по виконанню замовлень по шиттю костюмів для КВК (8 костюмів) та гуртків: «Хореографія» (6+6=12 костюмів), «Історичне краєзнавство» (8 костюмів).

У шкільній швейній майстерні-студії «Модниця» займаються 19 дітей 5-11 класів, які поділені на групи. Відповідно до вікової групи сплановані заняття, які проводяться щоденно в урочний та позаурочний період. На уроках трудового навчання передбаченні години для оволодіння учнями технологіями швейної справи.

Учениця школи Грунська Ніна завдяки навичкам роботи у швейній майстерні посіла І місце на районній олімпіаді з технологій, взяла участь в обласному етапі учнівських олімпіад та обрала професійний шлях пов'язаний з професією швеї, поступивши в Мелітопольське професійне училище на відповідну спеціальність.

На даний період в студії діти навчались вправно працювати голкою, опановували навички шиття, отримали уявлення про викройку, про властивості тканини, гармонію кольорів,ознайомились з декоративно-прикладним мистецтвом, його символікою, оберегами. Налагоджена співпраця між шкільним театром моди «Попелюшка» та  швейною  студією "Модниця" по пошиву костюмів для виступів.

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та

спорту   виконавчого комітету                                                      О.С.Дундук       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31.10. 2017р.                                                                             № _______

 

Про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня – студія «Стиль-Веселе» на 2016-2020 роки

 

            Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту» з метою створення умов для зростання самостійності закладів освіти щодо здійснення профорієнтаційної роботи, профільного, трудового та професійного навчання з метою забезпечення умов рівної доступності для населення територіальної громади сучасної повноцінної, якісної освіти та здійснення систематичного моніторингу стану вирішення ключових завдань розвитку освіти щодо визначення їх впливу на соціально-економічний розвиток громади,  виконавчий комітет Веселівської селищної ради

         ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня – студія «Стиль-Веселе» на 2016-2020 роки» прийняти до відома (додаток).

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради  Дундук О.С.

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                 П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету 

Веселівської селищної ради                                                 В.Д. Грибко

 

Проект вносить:

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                      О.С. Дундук

 

 

Проект  погоджено:

Начальник юридичного відділу

апарату селищної ради                                                              Л.С. Долженко

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від ________ 2017р. № _________

 

Про хід виконання Програми «Шкільна швейна майстерня – студія «Стиль-Веселе» на 2016-2020 роки»

 

В рамках виконання Програми «Шкільна швейна майстерня-студія «Стиль-Веселе» на 2016-2020 роки» у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» з грудня 2016 року розпочала свою діяльність майстерня-студія «Стиль-Веселе». Метою студії є: створення сучасної матеріально-технічної бази для відкриття шкільної швейної майстерні, сприятливих умов щодо організації навчально-виховного процесу учнів школи, забезпечення діяльності швейної майстерні-студії у співпраці з громадою. Для досягнення мети поставлені задачі щодо реалізації проекту:впровадження сучасних технологій в освітню діяльність шляхом відкриття шкільної швейної майстерні – студії «Стиль - Веселе»; успішне функціонування громадсько активної школи, як цілісної соціально-педагогічної системи;доступність шкільних ресурсів для всіх членів громади;інформаційне висвітлення проекту.

Для виконання поставленої мети та завдань засновником було введено 1,5 ставки майстра виробничого навчання (Соболь С.О.-1,5 ст., Хаткевич Л.П.- 0,5 ст.). У шкільній швейній майстерні-студії «Стиль-Веселе» займаються 49 дітей 2-11 класів, які поділені на групи. Відповідно до вікової групи сплановані заняття, які проводяться щоденно в урочний та позаурочний період.

В студії діти навчались вправно працювати голкою, опановували навички шиття, отримали уявлення про викройку, про властивості тканини, гармонію кольорів,ознайомились з декоративно-прикладним мистецтвом, його символікою, оберегами. Сьогодні вихованці студії власноруч пошили фартушки та головні убори для занять у студії, сувеніри для гостей селища «Обереги мого краю», кухонні рукавички, косметички, сумочки, костюми для проведення шкільних свят, заходів нашої громади. Особливо, з великим задоволенням, діти та викладачі пошили спеціальний одяг для працівників комунальних підприємств селища, сценічні костюми для театральної студії «Альтернатива», шкільних туристичних гуртків.

 За звітний період вихованці студії є переможцями різноманітних конкурсів «Знай і люби свій рідний край» «Мистецькі барви», «Таланти твої, Україно!».

На даний період працюють над створенням костюмів для лялькового театру ПКЗ «БДЮТ». Освоюють правила пошиття м’якої іграшки. У грудні 2017 року, до річниці студії, вихованці готуються до творчого звіту «Стиль Веселе сьогодні», де продемонструють свої напрацювання.

 

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та

спорту   виконавчого комітету                                                      О.С.Дундук       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31.10. 2017р.                                                                             № _______

 

Про хід виконання Програми «Шкільна теплиця «Еколайн» на 2016-2020 роки»

 

            Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту» з метою створення умов для зростання самостійності закладів освіти щодо здійснення профорієнтаційної роботи, профільного, трудового та професійного навчання з метою забезпечення умов рівної доступності для населення територіальної громади сучасної повноцінної, якісної освіти та здійснення систематичного моніторингу стану вирішення ключових завдань розвитку освіти щодо визначення їх впливу на соціально-економічний розвиток громади,  виконавчий комітет Веселівської селищної ради

         ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради про хід виконання Програми «Шкільна теплиця «Еколайн» на 2016-2020 роки» прийняти до відома (додаток).

         2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради  Дундук О.С.

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                 П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету 

Веселівської селищної ради                                                 В.Д. Грибко

 

Проект вносить:

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                      О.С. Дундук

 

Проект  погоджено:

Начальник юридичного відділу

апарату селищної ради                                                              Л.С. Долженко

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від ________ 2017 № _________

 

 

Про хід виконання Програми  «Шкільна теплиця «Еколайн» на 2016-2020 роки»

 

Згідно програми наприкінці грудня 2016 року в КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ступенів № 1» була встановлена теплиця (65 тис. грн.) та стелажі (25 тис. грн.). Також було змонтовано опалення теплиці. Для цього було придбано труби (31 тис. 600 грн.) та  котел тривалого горіння (28 тис. 400 грн.).  Теплиця огородили сіткою-рабицею (11 тис. грн.) та придбали горщики, землю і насіннєвий матеріал на суму 3 тис. грн. Для захисту від сонячного опромінення теплицю накрили затіняючою сіткою (1900 грн.)

В березні 2017 року на роботу в теплицю були прийняті майстри виробничого навчання. Станом на 1 жовтня 2017 року в теплиці зібрали врожай овочевих культур:

- цибуля (зелена) – 12 кг;

- кріп – 5 кг;

- петрушка – 6 кг;

- редис – 10 кг;

- огірки (160 кущів) – 93 кг.

Овочі постачалися для шкільного харчоблоку. Також ними пригощали гостей (з навчальних закладів ОТГ), які приходили на екскурсії до теплиці.

 Вдалося виростити розсаду, яку частково передали наступним закладам району:

 петунії (2300 шт): Веселівська селищна рада – 350 шт., дитячий садок «Оленка» - 10 шт., КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» - 50шт., КЗ «Таврійська ЗОШ» - 12 шт., казначейство – 43 шт.;

сальвії (2300 шт.): Веселівська селищна рада – 48 шт., КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» - 5 шт.;

 чорнобривців (700 шт.) Веселівська селищна рада – 144 шт., дитячий садок «Оленка» - 10 шт.; КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» - 20шт., казначейство – 25 шт.;

 агератуму (550 шт.): Веселівська селищна рада – 120 шт., казначейство – 12 шт.;

рудбекії (250 шт.): КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» - 10шт., КЗ «Таврійська ЗОШ» - 5 шт.

Викладачі предметів природничого циклу активно використовують  теплицю під час проведення занять.

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31 жовтня  2017р.                                                         №

 Звіт про роботу комунального закладу  «Культурно-мистецький центр»

 

 

         Керуючись ст.32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт про роботу комунального закладу  «Культурно-мистецький центр», виконавий комітет Веселівської селищної ради 

В И Р І Ш И В :

 

  1. Заслухавши інформацію керівника КЗ «КМЦ» Плетінь Р.С. затвердити звіт про роботу комунального закладу  «Культурно-мистецький центр»

 

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніну І.В.

 

 

Голова виконавчого комітету                                             П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету 

Веселівської селищної ради                                                 В.Д. Грибко

 

 

Додаток до рішення

від ______2017 р № __

 

 

                                       Звіт                                                             

 про роботу КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради.

 

     Діяльність закладів культури КУ «Культурно-мистецький центр» в першому півріччі 2017 року спрямована на розвиток соціальної активності та творчого потенціалу мешканців Веселівської об’єднаної територіальної громади, організацію та вдосконалення різноманітних форм культурно-дозвіллєвих послуг, як самостійного і значимого аспекту у формуванні духовно – моральних орієнтирів особистості. 
           В КУ «КМЦ» збережена мережа закладів культури, а 2016 році згідно Рішення №5 Восьмої сесії сьомого скликання Веселівської селищної ради від 11.03.16 року «Про передачу з балансу на баланс майна комунальної власності» сесії взято на баланс споруду Єлизаветівської ЗОШ для задоволення культурних потреб мешканців села Єлизаветівка.  В даний час функціонує 5  установ культури клубного типу (1 - селищний будинок культури, 3 сільських клуби (в селах Мала Михайлівка, Єлизаветівка та Новоолександрівка та 1 – сільський будинок культури в селі Широке).
             В комунальній установі «Культурно-мистецький центр» діє 50 колективів художньої самодіяльності традиційних жанрів, а саме, вокально-хорового, музичного, театрального та хореографічного мистецтва, в яких займається 277 чоловік; з них 20 колективів – дитячі, в них займається 162 дитини.  
            З метою підвищення фахового рівня працівників сільських   закладів культури клубного типу методичний центр КУ «КМЦ» систематично проводить семінари, методичні заняття, лекції, творчі лабораторії, наради, практичні конференції, випускає методичні посібники, пам’ятки, сценарії, тощо. Щотижня фахівці виїздять в сільські установи культури на репетиції та засідання  оргкомітетів свят для надання методичної та практичної допомоги.  В плані методичного центру КУ «КМЦ»  на 2017 рік запроваджено нові форми  культурно-мистецької діяльності: «Інноваційний мистецький захід в кожне село»,  обмінні концерти «Щирі вітання від самодіяльних аматорів сусіднього села», «Пісня буде поміж нас», вокальний фестиваль духовної пісні «Великодній вернісаж», Свято Меду в селі Мала Михайлівка, створення нових колективів аматорського мистецтва в кожній сільській  установі культури ОТГ.  З метою збереження та відродження старовинного пісенного мистецтва  нашого регіону  фахівцями методичного центру розпочато збір старовинного пісенного матеріалу в селах ОТГ. Спільно з керівниками закладів культури ведеться  підготовка до обласного семінару працівників методичних служб та керівників районних, міських будинків та палаців культури Запорізької області, що проходитиме на базі установ культури Веселівської ОТГ в вересні місяці.
Протягом січня-лютого 2017 року селищі Веселе та селах ОТГ  організовано та проведено  понад п’ятдесят  різноманітних форм культурно - дозвіллєвої роботи, в загальній кількості на яких побувало та взяло участь більш 3 тис. учасників та глядачів. Велика увага приділяється удосконаленню заходів, що розраховані на різні вікові категорії населення. Це -культурно-мистецькі акції за участю дітей та молоді, розважально - інтелектуальні програми,  флеш-моби, дисковечорниці (Новоолександрівский СК), дитячі благодійні ранки(селищний будинок культури), вечори - вогники, вечори відпочинку для людей похилого віку(Широківський СК) та інше.
             Вагомі культурно-мистецькі заходи в першому півріччі 2017 року: різдвяно-новорічні концертні програми, театралізовані дійства спільно з   українськими православними церквами КП та МП селища, театралізована щедрівки «Від хати до хати врожаю багато» (Широківський СБК), різдвяно-новорічне свято «Коляда»,   пам’ятний мітинг присвячений Дню Соборності України в селі Мала Михайлівка, свята за народним та церковними календарями: «Щедрий вечір», концертна програма «Різдвяна величальна»,«Водохреща – свято Богоявлення Господнього», розважальна програма для молоді присвячена Дню Святого Валентина(селищний будинок культури), тематичний мітинг «Афганістан – ти наша біль».

В своїй діяльності КУ «Культурно-мистецький центр» Веселівської селищної ради підготовлено, проведено та прийнято участь в ряді культурно-мистецьких заходів.

За 9 місяців діяльності  КУ «КМЦ» підготовлено   370 культурно-мистецьких заходів на яких були присутні 35 тис. глядачів та --- дискотек  які відвідало ---тисяч  чоловік.

            За звітний період підготовлено та проведено:

1.Новорічне нічне театралізоване ШОУ «В колі друзів»

2.Театралізована різдвяна казка «Рік новий народився»

3.Різдвяний концерт присвячений Різдву Христову «З Різдвом Христовим та Новим Роком »

4.Обрядове свято Водохреща. Концерт вокального ансамблю «Горлиця».

5. Вечори відпочинку.

6. Театралізоване дійство до свята Меланки (за замовленням жителів селища).

7.Мітинг пам*яті присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших країн .

8.Вогник для воїнів - інтернаціоналістів «Дорогами Афганської війни».

9.Громадський захід до дня Небесної Сотні «Вони помирали,щоб жила Україна».

10. Святкова програма  до Дня закоханих « Кохання з першого погляду».

11. Святкова дискотека до Дня закоханих «Кохання не має меж».

12.Святкування Масляної за участю вокального ансамблю «Горлиця» та самодіяльного ансамблю козаків ВЗН.

13.Конкурс краси «Міс Веселе 2017» присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 Березня.

14.Вечір відпочинку для тих, кому за…… «Що ховається за чашкою кави»

15.Звітний концерт студії естрадно спортивного танцю «Статус» присвячений Дню танцю «Танец сквозь века» за участю учасників вокальної студії «Надія».

16.Театралізоване святкове дійство за участю аматорів художньої самодіяльності до свята Великої Пасхи «Светлое Воскресение Христово»

17. Святковий концерт до Дня Пасхи «Світлий день прийшов».

18.Конкурс КВК серед учнів шкіл об’єднаної територіальної громади.

19.Конкурс молодих вокалістів  Веселівської об’єднаної територіальної  громади «Сузір*я-2017»

20. Вогник для Ветеранів Другої Світової війни «Мужества и Стойкости не было такой»

21.Мітинг пам*яті до Дня Перемоги у Другій Світовій війні біля меморіалу Слави «Отгримели годи той войни»

22.Масове народне гуляння до Дня Перемоги.

23.Урочиста хода та святковий концерт до Дня вишиванки « У душі моїй Україна».

24.Театралізоване свято « Зелені святки завітали – духовні скарбниці надбали» до Дня Святої Трійці за участю ансамблю ВЗН «Січослави».

25.Урочистості присвячені Дню Конституції України.

26. Святкові заходи  до Дня молоді та до Дня захисту дітей.        

27. Свято Івана Купала « В ніч на Івана Купала дівчина зілля шукала»

28.Урочисті заходи до Дня незалежності України та Державного прапору.

29.Свято меду «Смак меду»

30.Урочистості до 205-ї річниці створення селища та 2-ї річниці ОТГ

 

З початку 2017р. селищною бібліотекою та бібліотеками – філіями була проведена робота по обслуговуванню читачів та проведенню масових заходів згідно планів роботи.В цьому році селищна бібліотека відсвяткувала 120 річницю створення першої бібліотеки в селищі. На сьогоднішній день бібліотека оснащена комп*ютерною технікою та мультимедійним обладнанням, що значно покращує функціонування цього структурного підрозділу

  Бібліотекою були проведені такі основні заходи :

-«Моя єдина Україна»

-«Щедрівка й колядка в нашу хату загляда»

-Книги - ювіляри 2017року

-«Мовні перлини - для кожної дитини»

 -«Небесна сотне, ви тепер святі»

 -«Від читача до читача»!

-«Зелені ліки»

-«Що ви знаєте про туберкульоз»

-«Під дзвони Великодні, хай ваша квітне доля»

-«Чорнобиль-чорний спомин, вічний біль»

-«Чарівність рідної землі»

-« Я книжка! Я ваш вірний друг»

-«Запрошуємо до читання»

-« Книга з рук в руки»

-«Ллються краєм поетичні строки»

-Літературний калейдоскоп

-Конкурс «Найкращий читач року»

- «Нам випала доля нелегка, солдате»

- «Переможної пам”яті роки»

- «Слідами історії»

- « Мама – це радість,

       Мама – це свято,

       Мама – це пісня, це сонячний світ»

-«Тому роду немає переводу, у якому всі мають згоду»

- «Бібліотека за здоровий спосіб життя»

- «Природа. Людина. Здоров’я .»

- «Цікаві факти про Європу та країни Європейського Союзу»

-«Пошук бібліотечних скарбів»

- «Дім , де зібрано мудрість віків»

- Заходи присвячені Дню Конституції України

- Заходи до Дня Незалежності України

- Заходи до 205-ї річниці селища та 2-ї річниці ОТГ

За період роботи «КМЦ» з початку 2017 року було придбано:  для  "Бібіліотеки"    4 одиниці компьютерів на суму - 37920 грн,  в сховищи книг проведений поточний ремонт – 17000 грн,

придбано проектор - 9660 грн.

 в Селищному будинку культури - заміна вікна  та двірей – 30940 грн. та капітальний ремонт – 213315 грн, придбано дит.машинки – 43470 грн, для Єлизаветівського центру культури та дозвілля придбали музичну апаратуру – 19980 грн, для Новоолександрівськог сільського клубу придбані жіночі костюми в сумі 16000 грн в кількості 8 одиниць, поточний ремонт кабинетів СБК - 81404 грн.

За рахунок спеціального фонду придбано активну акустичну систему- 4570, вишиванки жіночі та юнацькі - 6600 грн, придбано  двері, ліноліума для ремонта  кабінету- 7255 грн.

за рахунок власних надходжень придбано 29 книг на суму - 1896,15.

Колектив бібліотеки спільно з селищною Радою збирають матеріали для друку нових книг. Такими вже є книги про почесних громадян селища та книга «Рік у громаді».

Працівники культури КУ «КМЦ» докладають зусилля для кращої організації дозвілля мешканців Веселівської ОТГ. І цьому є приклади культурно-мистецьких заходів, що пройшли на достатньо високому творчому  рівні.

 

Директор

КЗ «Культурно-мистецький центр»                                         Р.С.Плетінь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

проект  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

      2017

 

 

 

Про встановлення поштової адреси

 

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Колісника А.І. про встановлення  поштової адреси, заслухавши інформацію головного спеціалісту відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Демидченко С.М. з цього питання, виконавчий комітет Веселівської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:    

 

1. Встановити поштову адресу на   гараж по  вул. Чарівна  смт Веселе   Веселівський район, Запорізька область Колісника Анатолія Івановича, враховуючи декларацію про готовність до експлуатації об’єкту, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорту, що видана департаментом  державної архітектурної будівельної інспекції від  21.09.2017року  № ЗП 141172641272  та  враховуючи адресу земельної ділянки ( Запорізька обл., Веселівський р., смт. Веселе,  вулиця Чарівна, земельна ділянка 139) згідно витягу з Державного реєстру речових  прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності:

- 72202, вул. Чарівна буд. 139(сто тридцять дев’ять) смт Веселе Веселівський район Запорізька область.

2. Рекомендувати зацікавленим органам та органам реєстрації внести зміни в нумерацію житлових будинків смт  Веселе.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Демидченко С.М.

 

Голова виконавчого комітету                                                       П.М. Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                В.Д. Грибко

 

Проект вносить:

Головний спеціаліст відділу житлово-

комунального господарства та благоустрою                     С.Д.Демидченко

 

Начальник юридичного відділу                                          Л.С. Долженко

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

виконавчого комітету селищної ради

 

від 31 жовтня  2017р.                                                         №

Про звіт щодо виконання бюджету

Веселівської селищної територіальної

громади за 9 місяців 2017 року

 

 

  Керуючись пунктом 23 частини першої статті 26, п.п.1 п.а) ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.23 Бюджетного Кодексу України, заслухавши звіт начальника відділу фінансів виконавчого комітету Веселівської селищної ради щодо виконання бюджету Веселівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2017 року, виконавчий комітет Веселівської селищної ради

В И Р І Ш И В:                                                                                             

 

1.  Звіт про виконання бюджету Веселівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2017 року, прийняти до відома, (додається).

2. Звіт про виконання бюджету Веселівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2017 року винести на розгляд та затвердження чергової планової сесії селищної ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови – головного бухгалтера Звєгінцеву С.А.

 

 

 

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                                   П.М. Кіяшко

 

Керуюча справами виконавчого

комітету Веселівської селищної ради                                           В.Д.Грибко

 

Проект вносить:

Начальник відділу фінансів

виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                          Я.Й.Мінасян

 

ПОГОДЖЕНО:

Начальник юридичного відділу

виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                          Л.С.Долженко

 

Додаток до рішення

від ______2017 р № __

ЗВІТ

про виконання бюджету Веселівської селищної територіальної громади

за 9 місяців 2017 року

Підсумки виконання дохідної частини загального фонду бюджету Веселівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2017 року свідчать про те, що план надходжень податків, зборів, платежів (без міжбюджетних трансфертів) виконано на 108,2%, перевиконано на 1 948,2 тис.грн. (план – 23 901,9 тис.грн., факт – 25 850,1 тис.грн.), в порівнянні з відповідним періодом 2016 року більше на 29% (5 823,5 тис.грн.):

податкові надходження виконані на 106,6%, в порівнянні з відповідним періодом 2016 року більше на 28% (5 453,7 тис.грн.);

- неподаткові надходження виконані на 314,6%.

Надходження дотацій та субвенцій складають - 28 474,8 тис.грн., в тому числі:

 • базова дотація – 2 341,1 тис.грн.;
 • додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я – 3 299,8 тис.грн.;
 • освітня субвенція – 11 419,1 тис.грн.;
 • медична субвенція – 7 366,1 тис.грн.;
 • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 20,417 тис.грн.
 • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 165,321 тис.грн.;
 • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 1 082,0 тис.грн.;
 • субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 1 213,0  тис.грн.;
 • субвенція за рахунок залишків коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що утворився на початок бюджетного періоду – 1 567,99 тис.грн.

Аналіз доходів загального фонду за 9 місяців 2017 року в порівнянні з відповідним періодом 2016 року додається в додатку № 1.

Видаткова частина загального фонду бюджету виконана в сумі 43 909,8 тис.грн., що складає 88%  до планового періоду. В порівняні з відповідним періодом 2016 року видатки збільшились на 60%.

На захищені статті видатків спрямовано 33 036,7 тис.грн., з них на:

- оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на неї - 27 865,5 тис.грн. (92% до плану)

- спожиті енергоносії  - 1 787,5 тис.грн. (64% до плану)

- медикаменти та перев’язувальні матеріали – 121,6 тис.грн. (64% до плану)

-  придбання продуктів харчування – 595,0 тис.грн. (83% до плану)

- соціальне забезпечення – 192,3 тис.грн. (95% до плану)

На утримання  бюджетних установ направлено  35 350,0 тис.грн., з них на утримання:

 •  органів  місцевого самоврядування – 4 547,7 тис.грн.,
 •  дошкільного навчального закладу – 5 735,0 тис.грн.,
 •  загальноосвітні заклади – 16 934,2 тис.грн.,
 •  закладів культури – 3 384,0 тис.грн.,
 •  охорону здоров’я – 2 563,1 тис.грн.,
 •  навчально-тренувальної роботи (ДЮСШ) – 810,0 тис.грн.,
 •  інші установи – 1 176,0 тис.грн.

За 9 місяців 2017 року селищною радою перераховані кошти:

1) до районного бюджету – 4 723,5 тис.грн., а саме:

 • медичної субвенції в сумі 4 419,7 тис.грн. на вторинну ланку;
 • іншої субвенції у сумі – 258,1 тис.грн.;
 • додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я – 45,7 тис.грн.

2) до обласного бюджету – 90,8 тис.грн. (на поточний ремонт гуртожитку Веселівського ПАЛ)

3) субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів у сумі 82,0 тис.грн., а саме:

- Головному управлінню ДСУ з надзвичайних ситуацій – 56,0 тис.грн.;

- Головному управлінню національної поліції в Запорізькій області – 20,0 тис.грн.

- Управлінню соціального захисту населення Веселівської РДА - 6,0 тис.грн.

Станом на 01.10.2017 розподілено 8 473,4 тис.грн. вільного залишку коштів загального фонду місцевого бюджету Веселівської селищної ради, який склався на 01.01.2017, з них на захищені статті видатків – 719,2 тис.грн. (8%), у тому числі: оплата праці праців­ників бюджетних установ – 545,8 тис.грн. (7%). На інші поточні видатки  спрямовано 2 065,2 тис.грн. (24%). На капітальні видатки – 5 689,1 тис.грн. (68%).

 Підсумки виконання дохідної частини спеціального фонду бюджету Веселівської селищної територіальної громади за січень-вересень 2017 року (без урахування трансфертів) свідчать про те, що план надходжень виконано на 103%, перевиконано на 22,6 тис.грн.:

податкові надходження виконані на 127% (екологічний податок);

- неподаткові надходження виконані на 103%, в т.ч. власні надходження бюджетних установ на 99%.

План надходження офіційних трансфертів спеціального фонду виконано на 92% (факт - 2 666,0 тис.грн., план – 2 885,2 тис.грн.), а саме:

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 2 166,0 тис.грн.

- інша субвенція – 500,0 тис.грн.

Видаткова частина спеціального фонду бюджету виконана в сумі 7 140,4 тис.грн., що складає 47%  до планового періоду.

На захищені статті видатків спрямовано 493,7 тис.грн.

Станом на 01.10.2017 року заборгованості по заробітній платі та за спожиті енергоносії відсутня.

 

 

 

Начальник відділу фінансів

виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                                        Я.Й.Мінасян