Регуляторні акти

Правила благоустрою та утримання території Веселівської селищної територіальної громади

Про затвердження вартості послуги по обслуговуванню торговельного місця на ринку КП «Веселівський центральний ринок»

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Веселівської селищної ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на території Веселівської селищної ради»

Проєкти ставок податків

Проект регуляторного акта «Про затвердження тарифів вартості обслуговування торгівельної площі на ринку КП «Веселівський центральний ринок»

Податки - 2018.

Проект рішення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Веселівської селищної ради".

РЕГЛАМЕНТ «ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СМТ ВЕСЕЛЕ» ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.