Загальноосвітні навчальні заклади Веселівської громади взяли участь у районному етапі фестивалю ДЮПР

24 березня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ I-III ст. № 1» відбувся традиційний районний фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників (ДЮПР).

Щорічний фестиваль проходить при сприянні Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області

У заході взяли участь 14 дружин юних рятувальників Веселівського району. Нашу громаду представляли усі загальноосвітні навчальні заклади.

Програма фестивалю передбачала проведення семи конкурсів: «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами», «Гриби, ягоди», «Медичний», «Рятувальна мотузка», «Рятування потопаючого», «Влучний ствольщик».

Команди демонстрували спритність, високий рівень знань пожежно-рятувальної справи, артистизм і гумор в різних жанрах самодіяльності.

За підсумками роботи журі фестивалю команда КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» посіла ІІ місце і стала срібним призером змагань.

Крім того, переможцями (І місце) у різних конкурсах стали:

«Плакат соціальної реклами» - команда КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»;

«Влучний ствольщик» - команда КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

«Рятівна мотузка» - команда КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

Команди-переможці фестивалю ДЮП були нагороджені спільними грамотами відділу освіти, молоді та спорту селищної ради, райдержадміністрації та Веселівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області, а також солодкими подарунками від рятувальників.

У зональних змаганнях фестивалю ДЮПР, які пройдуть у нашому районі 3 квітня, візьме участь команда-переможниця районного етапу КЗ «Чкаловська ЗОШ І – ІІІ ст.».

Від щирого серця вітаємо переможців та призерів фестивалю, бажаємо командам бадьорого настрою, дзвінкого голосу, натхнення, а головне – нових перемог!