Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Профілактичні рейдові перевірки Веселівських рятувальників

З метою проведення масово-роз’яснювальної роботи з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності і профілактики виникнення надзвичайних ситуацій, запобігання загибелі населення на пожежах та на виконання доручення Першого заступника голови ДСНС України, інспекторським складом Веселівського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області протягом лютого 2018 року були здійснені профілактичні рейдові перевірки направлені на проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи запобігання загибелі людей на пожежах серед населення Веселівського району.

В ході проведення рейдів рятувальники районного сектору доводили до різних верст населення  основні вимоги правил  безпеки життєдіяльності і профілактики виникнення надзвичайних ситуацій, запобігання загибелі людей на пожежах та вручали тематичні пам’ятки та інформаційні листівки.  

Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області  інформує громадян району та громад про те, що протягом лютого цього року на пожежах загинуло двоє громадян нашого району.

Рятувальники Веселівщини вкотре звертаються до всіх громадян нашого району та громад бути вкрай обережними при використанні відкритого вогню, при користуванні пічним, електричним та газовим опаленням. Бути обережними при експлуатації електропобутових приладів. Також закликаємо всіх громадян вести здоровий спосіб життя та не зловживати спиртними напоями та табакокурінням.

В разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 101. « повернутися до списку новин