Для керівників комунальних закладів, установ, підприємств громади проведено нараду щодо роз’яснення фінансових питань

22 лютого у селищній ради відбувся семінар-нарада для керівників та головних бухгалтерів комунальних закладів, установ, підприємств Веселівської ОТГ з питань фінансового та бухгалтерського обліку.

Нараду провели начальник фінансового відділу Яна Мінасян та заступник селищного голови – головний бухгалтер Світлана Звєгінцева.

Учасникам зустрічі була надана юридична та фінансова консультація щодо оформлення фінансових документів, річної та квартальної звітності до казначейства, звітування в програмі «ProZorro».

Крім того, на захід був запрошений оперуповноважений кримінальної поліції Сергій Кільницький, який провів роз’яснювальну бесіду щодо попередньої оплати товарів та послуг в ГУ ДКСУ в Запорізькій області.

На всі поставлені питання фахівці відділів дали роз’яснення.