🕯️ «Поміж нас»: пам’ять, що нагадує про Героїв щодня.
Сьогодні у центрі Запоріжжя представники Веселівської селищної військової адміністрації спільно з громадською організацією «Родини загиблих Запорізького краю» та Департаментом з питань ветеранської політики Запорізької міської ради долучилися до всеукраїнської ініціативи «Поміж нас».
У парках та скверах міста на звичайних вуличних лавах встановлено пам’ятні таблички з написами, що нагадують кожному з нас: на цьому місці могла б сидіти людина, яка сьогодні боронить Україну на передовій, віддала своє життя за нашу свободу, перебуває в полоні або вважається зниклою безвісти.
Проєкт започаткований громадською організацією «Вшануй» за ініціативи Ірини Цибух — української парамедикині та громадської діячки, яка сама загинула, захищаючи Україну. Сьогодні ця важлива акція об’єднує громади багатьох міст країни, формуючи культуру пам’яті та вдячності.
Встановлюючи ці символічні знаки, ми нагадуємо суспільству про високу ціну нашої свободи та про людей, завдяки яким Україна продовжує жити й боротися.
У вдячність нашим Захисникам і Захисницям, у шану полеглим Героям, на підтримку родин загиблих, полонених і зниклих безвісти — пам’ятаємо кожного. Вони не лише у наших серцях. Вони — поміж нас.