Запорізька область, Мелітопольський район

Дата: 28.06.2024 09:37
Кількість переглядів: 29

Фото без описуСьогодні, 28 червня, ми відзначаємо День Конституції України — один із найважливіших свят нашої держави. У цей день ми вшановуємо Основний Закон, який став основою нашої незалежності, суверенітету та демократичного розвитку. Конституція України — це не лише юридичний документ, а й символ наших прагнень до свободи, справедливості та єдності.

В цьому році ми відзначаємо це свято в умовах, коли наша країна знову змушена боротися за свою незалежність і територіальну цілісність. Війна на сході та півдні України стала важким випробуванням для всіх нас, але водночас згуртувала нас, зміцнила нашу віру в перемогу та ще більше підтвердила цінність наших конституційних прав і свобод.

Наші захисники на фронті, волонтери, лікарі, вчителі, усі, хто працює на благо України, щодня втілюють у життя принципи, закріплені в Конституції. Вони демонструють непохитну волю, відданість своїй країні та віру в наше спільне майбутнє.

Конституція України визначає наш шлях до європейського майбутнього, до інтеграції в сім'ю демократичних народів світу. Сьогодні, як ніколи, важливо зберегти вірність цим принципам і продовжувати розбудовувати правову державу, де панує верховенство права, де кожен громадянин має захищені права і свободи.

Ми віримо, що з кожним днем ми стаємо ближчими до Перемоги та Миру на нашій землі. Нехай цей день стане нагадуванням про нашу силу, нашу єдність і нашу непохитну віру в краще майбутнє.

Слава Україні! Героям Слава!