Забезпечення населення лікарськими засобами турбує кожного з нас.

Дата: 23.03.2022 14:15

Шановні жителі Веселівщини!

Забезпечення населення лікарськими засобами турбує кожного з нас. На сьогодні, це одне із важких завдань селищної ради. Ми моніторимо ситуацію щодо наявності життєво важливих ліків для людей, хворих на цукровий діабет, гормональних препаратів та інших лікарських засобів на аптечних складах Запоріжжя. Нажаль, такі важливі ліки поки що відсутні. Але ми не втрачаємо надію та ведемо перемовини з волонтерами м. Запоріжжя щодо доставки таких ліків до нашої громади. Хочемо нагадати, що перша доставка ліків вже відбулась на минулому тижні, про що ми писали у попередніх повідомленнях. В той же час, між комунальним підприємством «Аптеки МЛТ» та Веселівською селищною радою укладена домовленість щодо співпраці в постачанні необхідних медикаментів. Селищною радою надається транспорт щодо доставки ліків з м. Мелітополь до смт Веселе, реалізація, яких проводилась в аптеках «Ліон» та «П’ятірочка».

Дякуємо всім волонтерам і підприємцям та маємо велику надію на подальшу співпрацю.

Бережіть себе, рідних та близьких.

Разом ми сила!