СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІИ?СЬКОГО ВТОРГНЕННЯ 11.03.2022 СТАНОМ НА 06:00 - ЗСУ (ВІДЕО)

Дата: 11.03.2022 10:31

Розпочато 16-ту добу героі?чного протистояння Украі?нського народу и? підрозділів Сил оборони Украі?ни на Запорізькому напрямку.

Віи?ськові та мешканці Запорізького краю продовжують вести оборонну операцію у межах визначенноі? операціи?ноі? зони проти росіи?ських окупантів та стримувати наступальну операцію зброи?них сил РФ в напрямку міста Запоріжжя.

Суттєвих змін у положенні наших віи?ськ та віи?ськ противника не відбулося. В окремих тимчасово окупованих населених пунктах Запорізькоі? області противник, у порушення норм Міжнародного гуманітарного права, здіи?снює грабежі, взяття в заручники та страти цивільного населення.

Окрім того, віи?на змушує запоріжців: жінок, дітеи?, людеи? похилого віку, які знаходяться у зоні бои?ових діи? та потерпають від гуманітарноі? кризи, евакуюватися автобусами або власним автотранспортом в безпечні регіони краі?ни.

На дании? час цьому питанню приділяється велика увага керівництвом Запорізькоі? обласноі? віи?ськовоі? адміністраціі?, фахівцями Товариства Червоного Хреста Украі?ни, поліцією, ДСНС, підрозділами  Сил оборони Украі?ни та місцевою владою міста Запоріжжя.

Боротьба триває! Вірте у наших воі?нів!  Зло має буде покарано!

Слава Украі?ні!