Вони тримали за нас небо

Дата: 18.02.2022 13:56

Фото без описуГорить свіча і пам’яті сльоза,

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса,

Майдан Героїв з почестю ховає.

Нелегко проводити виховні заходи за недавно минулими історичними подіями. 20 лютого вшановуємо пам’ять про тих, хто загинув за справу, досі не завершену. Сьогодні ми згадуємо їх, ГЕРОЇВ, бо не маємо права забувати.

Це дуже болюча тема для кожного. Класними керівниками КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» проведені різноманітні онлайн-заходи: година спілкування «Пам’ятаємо – до МИРУ закликаємо!», «Час плине, а пам’ять залишається», медіа-година «Зима, яка нас змінила»,  виховна година  «Вони помирали, щоб жила Україна», «Історичні та психологічні аспекти Революції Гідності. Знаменна дата 20 лютого 2014». Поіменно згадали Героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Гімназисти взяли участь в акції «Всеукраїнська стіна пам’яті», присвячена Героям Небесної Сотні. Герої Небесної Сотні ніколи не будуть забуті! Вони назавжди в наших серцях, думках, молитві! Слава Україні! Герої не вмирають! Україна – це на все життя! Україна –  понад усе!