ФУТЗАЛ

Дата: 16.02.2022 11:50

Фото без описуПротягом січня та лютого  в м.Василівка проходив відкритий Чемпіонат з футзалу "Таврійські Ігри" серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 р.н.

13 лютого під час останнього туру юні футболісти команди «Руслан-2» під керівництвом досвідченого тренера Руслана Мірошника отримали впевнену перемогу над командами «Гірник-2» м.Дніпрорудний та «Колос» с.Підгірне, Василівського р-ну. Не зазнавши жодної поразки у матчах першої ліги            ФК «Руслан-2»  забезпечив собі золоті нагороди змагань.

Вітаємо спортсменів та тренера з перемогою. Склад команди: Соломаха Іван, Базів Данііл, Латковський Максим, Лиходій Костянтин, Красіловський Ростіслав, Сенчин Данило, Пуляк Вадим, Захаров Кирило, Дудник Дмитро, Артем Іван,  Васьковський Тимофій, Гуснов Юрій, Філаткін Владислав.

Гравці команди, батьки та тренер висловлюють подяку Васьковському Руслану Анатолійовичу та Богомолову Анатолію Вікторовичу за постійну фінансову підтримку спортсменів та небайдужість до розвитку футболу на території Веселівської громади.

М. КОЗЮРА