Температурний режим у закладах дошкільної освіти: яким він має бути?

Дата: 24.11.2021 16:47

На підставі звернення батьків вихованців молодішої групи «Дзвіночок» КЗДО № 1 «Оленка» від 22.11.2021 року щодо неналежного температурного режиму в груповій та спальній кімнатах, з метою вивчення вказаного питання  у групових осередках та спальних кімнатах в опалювальний період, розпорядженням селищного голови від 22.11.2021 року № 357 створено комісію з вивчення стану  дотримання температурного режиму відповідно до санітарних норм в опалювальний період у КЗДО № 1 «Оленка».

Комісія у складі КУТЬЄВА Сергія – перший заступника селищного  голови, НЕТРЕБКО Інни - головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради, ОСТАПЧУК Світлани  -  начальника  Веселівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, ГУНБІНОЇ Олени – начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Веселівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, МІЩЕНКО Людмили – директора комунального закладу дошкільної освіти № 1 «Оленка», АКІМОВОЇ Аліни – представника батьківського комітету комунального закладу дошкільної освіти № 1 «Оленка», депутата селищної ради по виборчому округу № 2, КУЦАКА Миколи – депутата селищної ради, НЕСТЕРОВОЇ Тетяни - представника батьківського комітету комунального закладу дошкільної освіти № 1 «Оленка».

24 листопада провела обстеження групи «Дзвіночок» Веселівського КЗДО № 1 «Оленка» Веселівської селищної ради з застосуванням  інструментальних замірів температури та вологості повітря в  груповому та спальному приміщеннях.  Відхилень від нормованих значень не зареєстровано (+ 20-220 С, при нормованих +19-210 С).

Веселівське управління ГУ Держпродспоживслужби у Запорізькій області та відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради