ЗАПОРІЗЬКУ ОБЛАСТЬ ПЕРЕВЕДЕНО ДО “ЧЕРВОНОЇ” ЗОНИ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

Дата: 18.10.2021 16:42

Таке рішення прийнято 5 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Разом із Запорізькою областю до “червоної” зони потрапили Донецька, Дніпропетровська та Одеська.

Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, у вищезазначених регіонах відмічається погіршення епідситуації.

Зокрема, у Донецькій, Запорізькій, та Одеській областях спостерігається перевищення показників епіднебезпеки за двома ознаками: кількістю госпіталізованих та завантаженістю ліжок.

Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території цих чотирьох областей.

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.