Привітання селищного голови Петра Кіяшка з Днем захисників та захисниць України

Дата: 13.10.2021 13:33

Шановні земляки, захисники ти захисниці України! 14 жовтня об’єднує три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисників і захисниць України.

День козацтва – данина пошани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаю нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу.

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава!

З повагою, селищний голова               Петро КІЯШКО