Виховна година до Всесвітнього дня тверезості та боротьби з алкоголізмом

Дата: 30.09.2021 10:32

Фото без описуНапередодні Всесвітнього дня тверезості та боротьби з алкоголізмом, 29 вересня завідуючим відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради Нудьгою Юлією було підготовлено та проведено виховну годину серед учнів КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» на тему: «Алкоголь – ворог № 1».

Метою заходу є формування уявлення учнів, що алкоголізм – це хвороба; визначення причин та наслідків вживання алкогольних напоїв та активізація уваги на статистичних даних щодо вживання алкогольних напоїв.

Нудьга Юлія наголосила на шкідливих наслідках вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, навела приклади погіршення взаємовідносин у родинах, де батьки мають ознаки алкогольної залежності. Після перегляду відеоролику «Чим небезпечний підлітковий алкоголізм», діти мали змогу поставити нагальні питання та обговорити почуту інформацію.

Наприкінці заходу було підведено підсумок та визначено механізм дії учнів у ситуації, коли вони стали свідками вживання алкогольних напоїв їхніми знайомими чи батьками.