МЕШКАНЦІ С. ШИРОКЕ ОЗНАЙОМИЛИСЬ ІЗ МОЖЛИВОСТЯМИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, А ТАКОЖ ВИВЧАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЧІ БЮДЖЕТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ НА 2022 РІК ДО СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Дата: 28.09.2021 12:27

27 вересня працівники селищної ради: начальник відділу фінансів Яна Мінасян і начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Юлія Москаленко ознайомили мешканці с. Широке із можливостями бюджету участі Веселівської громади, а також розповіли, як подати пропозицію до бюджету громади на 2022 рік.

До 15 жовтня 2021р. Ви можете подавати свої пропозиції:

1. Безпосередньо до відділу фінансів Веселівської селищної ради Веселівської селищної територіальної громади за адресою: 72202, Запорізька область, Мелітопольський район, смт Веселе, вул.Центральна, 136 (3 поверх).

2. На електронну пошту ТГ: vesele_rada@ukr.net

3. Запрошуємо вас долучитися до участі в робочих групах з формування проєкту бюджету на наступний рік. За інформацією про те, як долучитись до робочої групи, звертайтесь до старост, депутатів або безпосередньо у селищну раду.

Подати електронну пропозицію до бюджету громади на наступний рік можна тут: https://bit.ly/3nkgipD

Будьте активними!

Від вас залежить розвиток громади та покращення рівня надання послуг.

Із 6 вересня У Веселівській громаді запрацював Бюджет участі.

Продати проєкт можна до 30 вересня за посиланням: https://veselivska-gromada.pb.org.ua/?fbclid=IwAR0_vxVO_rsjXc-BQ3KxmfKgip3dfU-jLPspVk_XKuBEtN7V8gqbIYinIXQ

Залишилось 3 дні. Скористайся можливостями Бюджету участі. Подай свій проєкт!

Інформаційна компанія з Бюджету участі та підготовка такого важливого документу, як Бюджет громади на 2022 рік відбувається за підтримки експертів Програми #DOBRE.