Візит професійних рятівників до гімназії

Дата: 20.09.2021 11:06

Фото без опису16 вересня 2021 року, в переддень свого професійного свята, до комунального закладу «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» завітали професійні рятувальники.  Учні 5-их, 6-их, 7-их, 11-их класів гімназії отримали чудову нагоду поспілкуватися з працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій, побачити сучасну пожежний автомобіль, навіть трішечки побути в ролі рятівника. Професійні рятувальники цікаво розповіли про свою роботу, основні завдання служби з надзвичайних ситуацій.

Дітям було продемонстровано пожежну машину,  учні змогли одягти захисний шолом та кисневу маску рятівника, потримати в руках різноманітний пожежний інвентар,  побачити й почути, як працює пожежне авто, посидіти в його кабіні. Гімназисти отримали від спеціалістів  ДСНС відповіді на свої питання, задовольнили цікавість щодо життя, побуту, особливостей роботи людей відважної професії. Захід рятівників, що відбувся цього теплого сонячного дня на подвір’ї гімназії, був проведений динамічно і цікаво, збагатив дітей новими знаннями і враженнями.